Operator service - RMA - Badabum.ro

Informatii post
  • Denumire post: Operator service - RMA
  • Data anunt: 06.10.2020
  • Departament: Service
Descriere post

- cunostinte de baza in domeniul IT, electronice si electrocasnice
- experienta minima pe partea de service IT , telecom , electronice si electrocasnice

- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;

- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;

- cunostinte de operare MS OFFICE

Cerinte

- primeste solicitarile de service / retur al produselor livrate de ELECTRONIC WORLD

- comunica in scris si verbal cu clientul reclamant

- gaseste si propune clientului cea mai optima rezolvare a reclamatiei / cererii de service conform politicii firmei afisate pe site

- raspunde de solutionarea si finalizarea modalitatilor de reparatii si de documentele doveditoare a interventiilor in perioada de garantie

- raspunde de interfata cu service-le acreditate pentru reparatiile ce se impun

- respecta normele de protectia muncii si de sanatate potrivit reglementarilor in vigoare

In conformitate cu prevederile Legiiprivind reglementarile activitatii de telemunca, pentru perioada de pandemie forma de organizare convenita cu salariatul pentru îndeplinirea atribuțiilor specifice funcției, ocupației sau meseriei pe care o deține, se poate desfasura în alt loc decât locul de muncă organizat de angajator, folosind tehnologia informației și comunicațiilor.

Alte responsabilitati date de conducerea companiei ce pot avea legatura cu activitatea postului

Introdu datele tale
« Inapoi la lista