Switch-uri

Switch-uri cu preturi cuprinse intre 23.9 lei si 9606.31 lei

TP-LINK Switch 8 porturi Gigabit

 
105,58 lei
in stoc furnizor

Switch TP-LINK Gigabit TL-SG1005D

 
64,33 lei
in stoc furnizor

D-Link Switch Desktop 8 porturi DGS-108

 
106,87 lei
in stoc furnizor

D-Link Switch Switch Desktop 8 porturi 10/100, 4 porturi PoE

 
237,80 lei
in stoc furnizor

Cisco CBS110 Unmanaged 16-port GE Switch

 
881,93 lei
in stoc furnizor

Zyxel Switch 8 Port, Gigabit, Unmanaged

 
126,67 lei
in stoc furnizor

Switch TP-Link Gigabit TL-SG105

 
79,34 lei
in stoc furnizor

TP-LINK Switch 16Port Gigabit EASY-SMART, POE

 
739,04 lei
in stoc furnizor

Tenda Switch 8 porturi gigabit

 
80,84 lei
in stoc furnizor

Tenda Switch 5 porturi Gigabit

 
66,26 lei
in stoc furnizor

TP-LINK MiniGBIC TL-SM321A 1000BaseBX SFP LC SM WDM 9/125um

 
72,47 lei
in stoc furnizor

D-Link Switch Desktop 16 porturi 10/100/1000

 
264,54 lei
in stoc furnizor

Allied Telesis Switch GS910, 16 porturi Gigabit

 
591,22 lei
in stoc furnizor

HP Switch 5 porturi Gigabit 1405 5G v3, 10/100/1000

 
150,88 lei
in stoc furnizor

Switch HP 1420 24 porturi Gigabit 2 porturi SFP rackabil Layer 2 unmanaged

 
899,20 lei
in stoc furnizor

Switch NetGear Gigabit GS108GE

 
185,75 lei
in stoc furnizor

D-Link Switch Desktop 5 porturi DGS-105

 
76,46 lei
in stoc furnizor

D-Link Switch Desktop 8 porturi DGS-1008D

 
87,61 lei
in stoc furnizor

Switch TP-LINK Gigabit TL-SG2210P

 
518,54 lei
in stoc furnizor

Switch TP-Link Gigabit TL-SG1024D

 
350,68 lei
in stoc furnizor

Allied Telesis SWITCH 24 PORTURI AT-GS950/24-50

 
1.340,90 lei
in stoc furnizor

Accesoriu retea D-Link DEM-310GT

 
304,59 lei
in stoc furnizor

Switch Linksys Gigabit LGS108

 
198,84 lei
in stoc furnizor

Zyxel Switch 5Port, Gigabit

 
86,72 lei
in stoc furnizor

ATEN Switch KVM 4-Port PS/2-USB, 4x Custom KVM Cable Sets, Non-powered

 
416,77 lei
in stoc furnizor

TP-LINK Switch 8 porturi 10/100

 
161,06 lei
in stoc furnizor

D-Link Switch Desktop 8 porturi DES-108

 
68,64 lei
in stoc furnizor

D-Link Switch DES-1024D, 24-port

 
171,59 lei
in stoc furnizor

D-Link Switch DGS-1210-08P, 6-port

 
613,31 lei
in stoc furnizor

TP-LINK Switch 48 porturi Gigabit

 
995,30 lei
in stoc furnizor

Edimax Switch 5port, Gigabit

 
72,82 lei
in stoc furnizor

UBIQUITI Switch EDGESWITCH 8 porturi, 150W 24V,802.3AF/AT POE

 
935,39 lei
in stoc furnizor

D-Link Switch dgs-1008p, 8-port

 
302,63 lei
in stoc furnizor